تبلیغات


رییسان جمهور ایران :

 

15 بهمن 1358 تا 31 خرداد 1360 : ابوالحسن بنی صدر

 

11 مرداد 1360 تا 8 شهریور 1360 : محمد علی رجایی

 

17 مهر 1360 تا 12 مرداد 1368 : سید علی خامنه ای

 

12 مرداد 1368 تا 12 مرداد 1376 : اکبر هاشمی رفسنجانی

 

12 مرداد 1376 تا 12 مرداد 1384 : سید محمد خاتمی

 

12 مرداد 1384 تا 12 مرداد 1392 : محمود احمدی نژاد

 

12 مرداد 1392 تا کنون : حسن روحانی

 

رییسان مجلس ایران :

 

1359 تا 1367 : اکبر هاشمی رفسنجانی

 

1367 تا 1371 : مهدی کروبی

 

1371 تا 1379 : علی اکبر ناطق نوری

 

1379 تا 1383 : مهدی کروبی

 

1383 تا 1387 : غلامعلی حداد عادل

 

1387 تا کنون : علی اردشیر لاریجانی

 

رییسان دستگاه قضایی ایران :

 

1358 تا 1360 : سید محمد حسینی بهشتی

 

1360 تا 1368 : سید عبدالکریم موسوی اردبیلی

 

1368 تا 1378 : محمد یزدی

 

1378 تا 1388 : سید محمود هاشمی شاهرودی

 

1388 تا کنون : صادق آملی لاریجانی